Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky z úvodu

Milí přátelé,

po dloooouhé době jsem dnes zavítala na tyto stránky. Byla jsem překvapená, že jsou mezi vámi stále moji příznivci, i když sem přispívám málo, tedy spíš vůbec ne. Chtěla jsem vám všem "skalním" poděkovat za vytrvalost, se kterou mé stránky navštěvujete. Elementálové mi stále nějak nejsou nakloněni, nálada je mizerná, počasí hnusné. Prostě samá pozitiva a sociální jistoty.

Vaše Matylda
2.10.2019

 

Milí přátelé,

pravidelní čtenáři mého blogu již jistě zaznamenali, že značně flákám své "středeční příspěvky". Přiznávám, že se stále nemůžu dostat z odchodu mého tatínka a důvodů k veselé mysli mám teď opravdu míň než málo. Prostě každý z nás má své trápení a není mu vždycky do smíchu. Mám výčitky, že neplním svůj slib a nepřidám sem vždy ve středu něco nového. Proto jsem se rozhodla, že svou rubriku "středeční příspěvky" přejmenuji na "nový příspěvek" a přispívat budu zatím jen občas. Třeba když se vyjasní.

Tak mi prosím zachovejte přízeň. Třeba bude i líp !  

Vaše Matylda
22.4.2019

 

Milí přátelé,

nejvyšší hora světa, Mount Everest, má podle wikipedie 8848m a je tak nejvyšší horou světa. Hora je pojmenována podle britském geodetovi George Everestovi.
Návštěvnost těchto stránek je k dnešnímu dni již podstatně vyšší než nadmořská výška Everestu, stránky jsou nazvány podle jejich stvořitelky a pravidelné dopisovatelky a wikipedie mlčí. Možná je to tím, že vás, čtenáře, trochu zanedbávám a středeční příspěvky trochu flinkám. Ale snad se už blýská na lepší časy. Jen ta nálada kdyby se mi chtěla zlepšit. 
Zatím nic moc :(

Vaše Matylda
27. 3. 2019 

 

Milí přátelé,

těší mne, že si najdete čas na mou stránku. Podle informací, které se ke mně občas dostanou, se prý najdou i tací, kteří se na pravidelné středeční příspěvky těší, ale i tací, kteří si v blogu prý jen tak surfují pro zlepšení nálady. 
Jsem ráda, že vás mé "pindání na webu" baví, ale byla bych ještě radši za občasný komentář. Tak se koukejte polepšit :)

Vaše Matylda
13. 3. 2019

 

Milí přátelé,

v únoru odešel do nebe jeden z nejdůležitějších chlapů mého života, můj tatínek. Jistě je i mezi vámi hodně těch, kteří vzpomínají na své blízké s pohledem na oblohu. Čas prý léčí všechny rány. Myslím, že to není tak docela pravda. Časem si jen prostě zvyknete s tou bolestí žít.
Přeji všem, kteří teď prožívají něco podobného, ať jsou silní. 

Vaše Matylda
5. 3. 2019

 

Milí přátelé,

moc se vám všem, kteří čekáte na klasický středeční příspěvek, omlouvám, ale v současné době nemám sílu na cokoli, tím méně na veselé psaní. Slibuji, že jakmile se mi život trochu vrátí do starých kolejí, vrátí se k vám i "stará" Matylda.

 

Tramtararááá !!!
Tak je to tady! Neee, uklidněte se! Neodjíždím do Karibiku za penízky stržené psaním blábolů na tento blog. Ale hranice 5-ti tisíc návštěvníků byla pokořena.

Jo a taky se musím pochlubit, že jsem k dnešnímu dni zvládla práci na celý měsíc.
Sežrala jsem celý adventní kalendář !

Vaše Matylda
10.12.2018

 

Úplně jsem ztratila přehled o tom, kdy jsem vás chválila, že se počet shlédnutí přehoupl přes 3 tisíce. A dneska ukazuje počitadlo přes 4 a půl tisíce návštěvníků.
"Já su tak šťastné", jak řekl pan Venclovský, když zdolal kanál La Manche.

Vaše Matylda
21.11.2018

 

Já se úplně tetelím blahem !! Počet čtenářů přeskočil 3 tisíce a pan Google se blíží mílovými kroky. Úplně se už vidím, jak ležím na palubě jachty brázdící vlny tyrkysově modrého moře, popíjím bublinkový nápoj, koupu se v paprscích zapadajícího slunce.... Každou středu vyplodím nějaký blábol, prsknu to na web a očekávám cinknutí mobilu, které mi oznámí, že platba za mou vtipnost dorazila na účet...

No a pak přijde ráno a já se vzbudím.... Za zvuků připomínajících vrzání staré dřevěné hasičárny ve větru vyskočím z postele (no vyskočím !!!), popadnu první hadr, který mi přijde pod ruku, narvu to na sebe, letím se psem, kterého za běhu přemlouvám, ať hodí bobka co nejdřív nebo mi ujede autobus, pak na skok domů, abych tam zanechala za dveřmi řvoucí zvíře, které chce bezpodmínečně se mnou....
Do polehávání na jachtě to má fakt daleko. Ale když mě chodit do práce tááááááááák baví :)

Vaše Matylda

 

Středeční příspěvek:
Když jsem začala psát tento blog, nevěřila jsem, že by to někdo četl. Pravděpodobně to však někdo čte, neboť se počet návštěvníků včera přehoupl přes 2 tisíce. Jenom doufám, že polovina z tohoto počtu nejsou moje návštěvy, kdy netrpělivě kontroluji, kolik lidí je on-line :)
Mám z toho samozřejmě velkou radost a svatosvatě slibuji, že nejméně každou středu přidám nějaký vklad. Pan Google se totiž ještě stále neozval a tak jsem se musela nechat zaměstnat, abych nechcípla hlady.

Takže zase ve středu, přátelé. Středeční příspěvek najdete v menu. 

Vaše Matylda

 

Původní úvodní slovo:
Když jsem na jaře letošního roku dostala zčista jasna výpověď a postěžovala jsem si svým kamarádům, začali mne utěšovat a mazat mi medy kolem huby, že prej píšu hezké maily a že mám začít psát svůj blog. Že si mne pak najde pan Google a bude mi královsky platit za mé pindy na webu.

Tak jsem o tom zapřemýšlela (asi zapůsobila i má ješitnost) a tady to máte. Pan Google mne sice ještě neobjevil, ale třeba se mi podaří někomu z vás, potenciálních čtenářů, vykouzlit na tváři úsměv.

A o to mi jde nejvíc.

Vaše Matylda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář